MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2014-04-08

Firma PROD-MASZ jest czołowym producentem maszyn blacharskich

Firma PROD-MASZ to lider w produkcji stabilnych, zarówno ręcznych jak i mechanicznych zaginarek.

Jesteśmy producentem maszyn blacharskich.Zajmujemy się produkcją maszyn do obróbki blachy:zaginarki, zwijarki, żłobiarki, zagniatarki. Nasze maszyny znalazły uznanie w krajach Europy, jak i eksportowych - mówi Prezes Grzegorz Gwisdalla.

Produkujemy również prasy hydrauliczne, zwijarki, żłobiarki, dogniatarki szwu, nożyce krążkowe. Cechuje nas jakość gwarantowana certyfikatem bezpieczeństwa oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Wysoka jakość wykonania i wykończenia wszystkich elementów zapewnia niezawodne i trwałe użytkowanie z zachowaniem zasad ergonomii. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła kontrola jakości pozwala nam uzyskać solidne i trwałe produkty przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen. 

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy wysoką jakość, toteż nasze wyroby cieszą się powodzeniem i bardzo dobrą opinią nie tylko na polskim rynku, lecz także na rynkach Unii Europejskiej oraz Europy Wschodniej. Jednocześnie wychodząc naprzeciw naszym klientom ciągle wprowadzamy modernizacje w istniejących już maszynach, jak również opracowujemy zupełnie nowe konstrukcje. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Uznanie i zadowolenie klienta oraz dążenie do doskonałości są dla naszej firmy celem nadrzędnym i stanowią istotę działania na przyszłość.

 

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A