MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-14

Nowe technologie to domena firmy Oktawave

Oktawave jest firmą sektora nowych technologii działającą na rynku usług hostingowych oraz przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej.

Dostarczamy chmurę obliczeniową na rynki międzynarodowe to oznacza, że firmy z całego świata mogą zmienić sposób prowadzenia swojego biznesu -  mówi Dariusz Nawojczyk. Oficjalnie z ofertą komercyjną wystartowaliśmy w listopadzie 2012 roku, oddając w ręce naszych klientów skalowalne instancje serwerów, obiektowy storage, bazy danych, a także aplikacje uruchamiane jako usługi. 

Nasz produkt jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć polskiej informatyki. Dostarczamy infrastrukturę w sposób bezpieczny i skalowalny dla każdego przedsięwzięcia informatycznego – dodaje Maciej Kuźniar. Oktawave nie wyłoniła się jednak na rynku nagle, mamy solidne korzenie, które sprawiają, że możemy dziś świadczyć usługi najwyższej jakości.

Oktawave jest członkiem grupy K2, która od ponad 15 lat zmienia nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla swoich klientów.Spółki grupy K2 pracują z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce i w twórczy sposób wykorzystują nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A