MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2014-03-05

Dom-Art-Styl jest producentem mebli tapicerowanych

Firma Dom-Art-Styl jest producentem mebli tapicerowanych, posiada w ofercie szeroką gamę krzeseł, foteli, hokerów, puf, a także ścian tapicerowanych i produktów niestandardowych.

Wysoka jakość, bardzo konkurencyjne ceny produktów, szybka realizacja i profesjonalna obsługa klientów to priorytety firmy. Prowadzi ona sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, dostarcza meble w błyskawicznym tempie własnym transportem lub firma kurierską.

Współpracujemy z architektami, aranżatorami wnętrz, dekoratorami. Na wyjątkowość naszej oferty wpływają przede wszystkim tkaniny, zdobienia, szeroka oferta wybarwień drewna - mówi Jarosław Jurkiewicz.

Dom-Art-Styl kieruje swoją ofertę do projektantów wnętrz oraz osób prywatnych, jak i instytucji mających na względzie czas i wygodę zakupów. Firma oferuje pomoc w urządzaniu wnętrz hotelowych, restauracyjnych, tym samym spełniając wysokie wymagania stawiane przez Klientów. Wyjątkowy design, połączony z wysoką jakością wykonania to elementy wyróżniające Dom - Art - Styl. Zapraszamy do współpracy z firmą Dom- Art - Styl!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A