MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-18

Innowacje są dla 3M niezwykle istotne

3M Company to jedno z największych amerykańskich przedsiębiorstw, prowadzące zdywersyfikowaną działalność przemysłową i operacyjną w 65 krajach.

Produkty firmy dostępne są aż w 200 krajach na całym świecie w pięciu sektorach produktowych: Ochrona zdrowia, Produkty konsumenckie, bezpieczeńswo i reklama wizualna, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Koncern wykorzystuje aż 46 platform technologicznych, dzięki czemu każdego roku rejestruje ponad 500 nowych patentów.

Siła firmy tkwi w unikalnym połączeniu wzajemnych inspiracji, pasji i kreatywności jej  pracowników. Firmie udało się zbudować stuletnią tradycję prowadzenia działalności gospodarczej w oparciu o bezkompromisową uczciwość i transparentność. Polska filia 3M istnieje już od ponad 20 lat.

Na dzień dzisiejszy zatrudniamy w Polsce blisko 1700 pracowników. Przez ostatnie 10 lat zainwestowaliśmy w Polsce ponad 400 mln. dolarów. Innowacje są dla firmy 3M niezwykle istotne - mówi Xavier Douellou - Dyrektor Generalny 3M Poland.

Potwierdzeniem wysokiej pozycji i doskonałej reputacji jest przyznanie firmie 3M po raz kolejny wyróżnienia w prestiżowym rankingu Perły Polskiej Gospodarki, na uroczystej gali, która miała miejsce na Zamku Królewskim w Warszawie.

Cieszę się, że firma 3M spełniła po raz kolejny  ostre kryteria ustanowione przez ekonomistów
- dodaje Krystyna Woźniak - Trzosek Prezes Zarządu Polish Market.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A