MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-16

Xpand EuroGroup wytycza nowe standardy

Xpand EuroGroup jest przedstawicielem renomowanej firmy Demilec USA, której produkty używane są na najbardziej prestiżowych inwestycjach i budynkach na świecie m.in. Uniwersytet Harward czy Pentagon.

Nasze produkty są w zastosowaniu na milionach domach jednorodzinnych w USA i ponad 30 innych krajach - mówi Sebastian Broniarczyk.

Firma wytycza nowe standardy w technologii izolacji i powłok nanoszonych metodą natrysku wysokociśnieniowego w Polsce i Europie. Termoizolacja i hydroizolacja pianką natryskową należą do najszybciej rozwijających się i najskuteczniejszych technologii w dziedzinie izolacji budowlanych na świecie. Nasze systemy są niezawodne a obiekty na których są instalowane utrzymują rewelacyjnie niskie zapotrzebowanie energetyczne, bez względu na upływ czasu. Redukcja zapotrzebowania energetycznego sięga 50% w skali roku w porównaniu do tradycyjnych technologii. Produkty Demilec USA są ekologiczne i objęte dożywotnią gwarancją.

Mogą być nanoszone bezpośrednio na każdy materiał budowlany, zapewniając nieosiągalną dotychczas szczelność koperty budynku oraz wzmocnienie i wygłuszenie jego konstrukcji. Oferowane przez nas systemy dociepleń – izolacyjne pianki natryskowe i powłoki poliueretanowe, stają się w naszym kraju i w Europie obiektem zainteresowania szerokiej rzeszy odbiorców. Dzieje się tak ze względu na niespotykaną skuteczność izolacji pianką natryskową, jej trwałość, stabilność wymiarową, odporność na warunki atmosferyczne i ogromne korzyści ekonomiczne.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A