MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-16

Impekstir Operations doświadczenie na rynku budowlanym

IMPEKSTIR OPERATIONS działa na rynku budowlanym jako importer budowlanych materiałów kamiennych oraz jako eksporter maszyn budowlanych i środków transportu.

Tym co nas odróżnia od konkurencji jest jakość serwisu, który dopasowaliśmy do korporacyjnych standardów, co zaowocowało licznymi kontraktami z koncernami międzynarodowymi obecnymi na rynku polskim jak i rodzimymi najnowocześniejszymi przedsiębiorstwami - mówi Przemysław Idziak.

Dynamiczny rozwój importu materiałów kamiennych zawdzięcza wysiłkom pracowników i zarządu oraz projektom infrastrukturalnym realizowanym ze środków unijnych, które wzmagały popyt na szeroko rozumiany kamień. Jako dynamiczna i nowoczesna firma handlowa IMPEKSTIR OPERATIONS wykorzystując trendy na rynkach zajmuje się także zakupem i sprzedażą maszyn budowlanych i aut ciężarowych dla krajów arabskich, Afryki i innych rozwijających się rynków na całym świecie.

Nasz sukces został osiągnięty dzięki wysoko wykwalifikowanej w handlu międzynarodowym i logistyce kadrze oraz dzięki dyscyplinie finansowej - dodaje Tomasz Tyc.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A