MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2011-10-19

Firma Xero Flor powstała z pasji do zieleni

Chcieliśmy, aby zieleń była bardziej widoczna nie tylko na ziemi, ale również na dachach. Aby produkować trawnik rolowany i maty wegetacyjne potrzeba odpowiednio dużej przestrzeni, którą znaleźliśmy w okolicach Szprotawy (woj. Lubuskie).

Odpowiedni rodzaj gleby oraz osobliwy urok przepięknej leśnej okolicy zadecydowały o powstaniu plantacji właśnie tu a nie gdzie indziej. Przez szerg lat uprawa trawników rolowanych oraz mat wegetacyjnych z roku na rok powiększyła się i tak obszar upraw z 65 ha wzrósł do prawie 250 ha w roku 2004.

Starania kadry pracowniczej sprawiły, że produkty firmy Xero Flor znane są i rozpoznawane coraz bardziej na polskim rynku. Coroczny udział w licznych targach owocuje poprawą sprzedaży i coraz większym zainteresowaniem produktami naszej firmy. O atrakcyjności oferty spółki Xero Flor - związanej z produkcją trawników rolowanych oraz systemem zielonych dachów przekonało się wiele polskich firm, ale również zagranicznych.

Nasza firma współpracuje na stałe z przedsiębiorcami ze Szwajcarii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Czech , Francji, Holandii, Norwegii, Szwecji, Litwy i Łotwy.

źródło: www.xeroflor.pl

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A