MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-14

WSSE„INVEST - PARK" Sp. z o.o. to preferencyjne warunki dla przedsiębiorstw

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST - PARK" Sp. z o.o. to administracyjnie wydzielona część terytorium Polski, przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej na preferencyjnych warunkach.

WSSE „INVEST - PARK" obejmuje wysoko rozwinięty obszar Polski południowo - zachodniej, charakteryzujący się korzystnym położeniem geograficznym. Bliskość Republiki Czeskiej i Niemiec jest jego niewątpliwym atutem, sprzyjającym umacnianiu kontaktów kooperacyjnych i handlowych. Spółka Zarządzająca Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK" posiada kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu atrakcyjnych warunków inwestycyjnych zarówno dla polskich, jak też zagranicznych przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy inwestujący na terenie WSSE mogą uzyskać pomoc publiczną z tytułu kosztów nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy. Przedsiębiorcy, którzy działają w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej korzystają z pomocy publicznej w formie zwolnienia z podatku dochodowego. Dodatkowo mają możliwość rozpoczęcia działalności na specjalnie przygotowanym terenie, posiadającym pełny dostęp do infrastruktury technicznej. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjny rynek pracy, oferujący wysoko wyspecjalizowanych pracowników.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A