MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-16

Park Chopina to nowoczesny kompleks dziewięciu budynków

Poszukując swojego wymarzonego mieszkania warto było wybrać się na Dni Otwarte osiedla mieszkań i apartamentów „Park Chopina” w Mysłowicach organizowane w dniach 26 - 27 października.

Park Chopina to nowoczesny kompleks dziewięciu budynków. Etap I na który składa się osiem segmentów zaprojektowany został w niskiej i luźnej zabudowie. Etap II to budynek posiadający 5 kondygnacji mieszkalnych dodatkowo posiadający parking podziemny i komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców dostępna jest winda.

Całość charakteryzuje się funkcjonalnością nowoczesnej architektury i wysokim standardem bezpieczeństwa. Inwestycja posiada 150 przestronnych mieszkań i apartamentów z tarasami, balkonami lub ogródkami, duży i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, zielony dziedziniec, ścieżki spacerowe oraz miejsca parkingowe.  Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych energooszczędnych technologii, mieszkania posiadają rozwiązania przyjazne dla rodzin, osób aktywnych i ceniących sobie bliskość zieleni. II etap budowy zostanie zakończony w IV kwartale 2013 roku.  

Całość inwestycji jest ogrodzona i monitorowana. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano aż 232 miejsca parkingowe wraz z   dwoma bramami wjazdowymi co usprawni ruch wewnętrzny.  Spółka NEXX będąca zarówno inwestorem jak i generalnym wykonawcą oferuje klientom produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie. Wszystko to zaowocowało zdobyciem przez „Park Chopina” nagrody "Budowa Roku 2012".

Jest to prestiżowy dla branży budowlanej konkurs, który  po raz dwudziesty trzeci został zorganizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, przy udziale Ministerstwa Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Nagrodzone obiekty charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonanych prac, dobrą organizacją procesu budowlanego, wysokim poziomem zapewnienia bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A