MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Czysta woda... Krevox!

Firma Krevox powstała w 1990 roku, kiedy Polska wchodziła w epokę wielkich przemian.

Olbrzymie środki finansowe, które wpłynęły do Unii Europejskiej pozwoliły nam zrealizować modernizację wielu stacji uzdatniania wody. Nasza firma zrealizowała przeszło 260 takich instalacji w całym kraju - mówi Prezes Tadeusz Krężelewski.

Zrealizowanie przez Krevox ponad 260 instalacji uzdatniania wody dla miast, przemysłu, szpitali itp., w ciągu 20 lat jest niezwykłym osiągnięciem w skali europejskiej dającym firmie bogate doświadczenie praktyczne. Świadomość, że czysta woda stanowi gwarancję szybkiego postępu cywilizacyjnego, społeczeństwa i gospodarki, stała się oczywista tak dla indywidualnego obywatela jak i dla przedstawicieli samorządów lokalnych i władz krajowych.

Przystąpienie Polski do UE wymusiło wyrównywanie standardów dotyczących parametrów uzdatnionej wody i jednocześnie umożliwiło korzystanie ze środków finansowych na modernizacje i budowę nowej infrastruktury w zakresie instalacji uzdatniania wody i oczyszczania ścieków w cały kraju. Krevox proponuje najlepsze technologie stosowane w świecie i dostosowywane do lokalnych potrzeb i oczekiwań, co znajduje uznanie naszych partnerów.

Bogata lista referencyjna oraz liczne nagrody krajowe i zagraniczne sprawiają, iż Krevox jest niekwestionowanym liderem w dostawie technologii uzdatniania wody w Europie i gwarancją najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A