MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Echoson na targach Medica w Dusseldorfie

Echo-Son SA od 1993 roku konstruuje i produkuje ultradźwiękową aparaturę do diagnostyki medycznej.

Oferta firmy obejmuje szeroką gamę ultrasonografów spełniających najwyższe standardy i wymagania. Kadra techniczno-konstrukcyjna firmy, składa się z ludzi, z rąk których "wychodziły" pierwsze polskie ultrasonografy ponad 35 lat temu oraz z wielu młodych konstruktorów specjalizujących się w cyfrowych metodach analizy i obróbki sygnałów, obrazów itp.

Taki skład kadry konstruktorskiej oraz bliska współpraca z wybitnymi naukowcami z Polskiej Akademii Nauk oraz Uniwersytetów Medycznych umożliwia konstruowanie i produkcję sprzętu na światowym poziomie, czego dowodem są uzyskane międzynarodowe certyfikaty jakości oraz nagrody i wyróżnienia.

Ultrasonografy Echo-Son charakteryzują się dużą uniwersalnością i nowoczesnością przez zastosowanie w nich m.in. cyfrowej   technologii emisji i odbioru fali ultradźwiękowej oraz cyfrowego zobrazowania przepływu krwi tzw. „kolor-Doppler”. Echo-Son  eksportuje produkowane ultrasonografy do wielu krajów na całym świecie w tym do krajów Unii Europejskiej, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Północnej Afryki i Ameryki Łacińskiej. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A