MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-14

Starpol produkcja i montaż wiązek przewodów elektrycznych

Przedsiębiorstwo Starpol, położone w malowniczym województwie Świętokrzyskim jest firmą rodzinną z kapitałem wyłącznie polskim.

W tym roku uzyskaliśmy prestiżową I nagrodę w rankingu Firmy Rodzinne organizowanym przez Newsweek Polska wśród dużych przedsiębiorstw woj. Świętokrzyskiego.

Firma Starpol istnieje od 1990 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy od produkcji wiązek przewodów elektrycznych dla samochodów Star. Obecnie współpracujemy nie tylko z przemysłem samochodowym, ale również z przemysłem AGD oraz rolnicznym. Jesteśmy firmą innowacyjną, współpracujemy z wieloma firmami znanymi na całym świecie - mówi Izabela Dajewska.

Stale rozwijamy swoją działalność w zakresie montażu wiązek przewodów elektrycznych do wszystkich gałęzi gospodarki oraz produkcji metalowej. Obecnie STARPOL jest kwalifikowanym dostawcą dla czołowych firm na całym świecie.

Dbamy o zadowolenie naszego klienta, m.in. poprzez takie działania jak badanie zadowolenia klientów jak również informowanie personelu firmy o znaczeniu i potrzebie spełnienia wymagań klientów i obowiązujących przepisów, unowocześnianie parku maszynowego, pozyskiwanie do produkcji materiałów i komponentów od uznanych, renomowanych dostawców, wprowadzanie najnowszych technik pomiarów i oceny własnych wyrobów, ustanowienie polityki jakości i jej celów.

Przeprowadzamy regularne szkolenia naszej załogi, a w swoich działaniach stosujemy komputeryzację i automatyzację istotnych procesów. Podczas przeglądu wymagań klienta brane są pod uwagę jego oczekiwania, możliwość ich realizacji oraz wszelkie uwagi i propozycje zmian. Nowe projekty są dla nas wyzwaniem, które realizujemy systemowo, rozważnie planując kolejne inwestycje w wyposażenie, maszyny oraz oprzyrządowanie.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A