MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Ranal - wyroby głównie dla lakiernictwa samochodowego

FIRMA RANAL istnieje na rynku od 1993 roku.

Jesteśmy jedną z czołowych firm w branży lakierniczej w Polsce. Eksportujemy nasze wyroby do ponad 26 państw na całym świecie - mówi Prezes Albert Kazen.

Zajmuje się produkcją wyrobów przeznaczonych głównie dla lakiernictwa samochodowego. W ciągu kilkunastu lat działalności dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców nowoczesnych technologii uplasowała się w ścisłej czołówce producentów krajowych. Produkty firmy RANAL przeznaczone są do renowacji samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów jak również do zabezpieczania i malowania maszyn i urządzeń przemysłowych.

Sektor ten jest reprezentowany przez bardzo wymagającą klientelę i pomimo tego potrafimy zaspokoić ich wymagania i najbardziej kapryśne gusty. Firma jest  znana i ceniona za wysoką jakość przez szeroką rzeszę profesjonalistów krajowych i zagranicznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i krytyczne głosy dotyczące naszych wyrobów - m.in. to dzięki nim ciągle podnosimy jakość oferowanych przez nasz produktów. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A