MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Radmor ze swoimi produktami na targach MSPO

RADMOR to przedsiębiorstwo o długoletniej historii i znakomitych tradycjach. Przez lata swojego istnienia firma dynamicznie rozwijała się, rozszerzała asortyment produkowanych urządzeń i świadczonych usług.

Firma Radmor jest polskim producentem sprzętu radiokomunikacji wosjkowej i cywilnej - mówi dyrektor ds. handlu i marketingu Zbigniew Furman.

Główne produkty firmy - radiostacje i radiotelefony - docierają do klientów w całej Polsce. Odbiorcami Radmoru są: wojsko, policja, straż pożarna, straż miejska, straż graniczna, zakłady karne, leśnicy i inni użytkownicy, którzy do sprawnej pracy potrzebują niezawodnych środków łączności. RADMOR jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm, która odnosi sukcesy w kraju i za granicą.

Unowocześnianie bazy produkcyjnej, stosowanie nowych technologii, inwestowanie w rozwój myśli technicznej stawiają firmę w elitarnym gronie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. Wszystkie urządzenia Radmoru muszą spełniać, i spełniają, wymagania określone we właściwych normach zharmonizowanych lub normach obronnych. Klientami firmy są wszyscy ci, którzy do sprawnej pracy potrzebują niezawodnych środków łączności.

Radmor zaprasza do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A