MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Agencja Mienia Wojskowego obecna na MSPO

Agencja Mienia Wojskowego jest agendą państwową nadzorowaną przez Ministra Obrony Narodowej, której głównym zadaniem jest sprzedaż lub inne zagospodarowanie zbędnych dla Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nieruchomości.

93% zysków pochodzących z gospodarowania mieniem AMW przekazuje na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych i Fundusz Modernizacji Bezpieczeństwa Publicznego.

W ciągu 10 lat odprowadziliśmy na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych ponad 1.5 mld złotych. Szczególnie w dobie kryzysu jest to istotne, że co roku zasilamy FMSZ kwotą ponad 100 mln złotych - mówi Prezes Krzysztof Michalski
 
AMW to nowoczesna agencja o cywilnej kulturze zarządzania, działająca według najwyższych standardów, której ustawowe zadania realizowane są na terenie całego kraju przez profesjonalnych pracowników.  Agencja Mienia Wojskowego w imieniu Sił Zbrojnych RP i MON znacząco wspiera jednostki samorządu terytorialnego.

Od początku swojej działalności AMW przekazała samorządom w formie darowizny i sprzedała w trybie bezprzetargowym nieruchomości o łącznej pierwotnej wartości niemal 572 mln złotych. Z tytułu podatków lokalnych Agencja zapłaciła samorządom ponad 199 mln złotych i odprowadziła na ich rzecz prawie 172 milionów złotych podatku dochodowego od osób prawnych.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A