MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Eneria na targach Energetab w Bielsku-Białej

Od ponad 21 lat Eneria, wyłączny przedstawiciel światowego lidera – firmy Caterpillar oferuje niezawodne zespoły prądotwórcze z silnikami diesla i gazowymi oraz silniki przemysłowe stosowane w energetyce, kolejnictwie, przemyśle ciężkim i wydobywczym oraz na rynku morskim.

Prezentujemy największy agregat Caterpillar. Jest to jednostka C175 w technologii Diesla. Agregat ten mógłby zasilić nawet 100 - tysięczne miasto, ale zasila zwykle banki, serwerownie, lotniska - mówi Agnieszka Zawadka.

Niezależnie czy projekt dotyczy rozbudowanych układów zasilania rezerwowego, skomplikowanych instalacji kogeneracyjnych, czy też wykonania parków wiatrowych, dzięki elastyczności oraz indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, firma zapewnia kompleksowe rozwiązania, począwszy od przygotowania projektu i doradztwa technicznego, aż po analizy rentowności, pełną realizację, serwis i obsługę posprzedażową.

Atuty Enerii to niezawodność i zaawansowana technologia urządzeń firmy CATERPILLAR, doświadczenie na rynku – ponad 320MVA zainstalowanych w Polsce, wyróżniająca jakość realizacji oraz wiedza i know-how projektantów i inżynierów.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A