MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Filtry WIX - FILTRON prezentowane we Frankfurcie

Od czasów powstania w 1982 r. specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

Jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Affinia Group.

Nie jesteśmy tylko dostawcami filtrów na rynek części zamiennych. Nasze filtry są montowane w prawie wszystkich samochodach, które jeżdżą po drogach europejskich - mówi vice prezes Tomasz Grabias

W dniu dzisiejszym produkowane przez nas filtry są obecne w ponad 70 różnych krajach, na wszystkich kontynentach, w samej Polsce średnio 4 na 10 wymienionych filtrów nosi nasze logo. Zakład produkcyjny w Gostyniu to najnowocześniejsza z pośród wszystkich fabryk filtrowych koncernu Affinia Group, gdzie produkowane są (wg. najnowszych technologii) wszystkie typy filtrów. Tutaj znajduje się też centrum badań i rozwoju oraz centrum dystrybucyjne na Europę, azjatycką część Rosji, część Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

Centrum w Gostyniu charakteryzuje się wysokim stopniem zautomatyzowania procesów. Warto wspomnieć, że rozwój produktów następuje w ścisłej współpracy z producentami samochodów i każdy dostarczony przez nas filtr spełnia wymagania określone dla filtra przez producenta auta czy silnika.W rozumieniu regulacji unijnych, nasze filtry to produkty oryginalne lub jakościowo odpowiadające oryginalnym. Warto dodać, że dzięki faktowi posiadania w ofercie ponad 7000 różnych filtrów, pokrycie asortymentowe całego rynku europejskiego wynosi ponad 96%.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A