MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

GNT GROUP - inteligentne połączenie natury z technologią

Działająca na całym świecie Grupa GNT zawsze stawiała sobie za swój cel opracowywanie i wytwarzanie wysokiej jakości produktów z jadalnych owoców, warzyw i roślin.

Założona w 1978 roku w ośrodku nowych technologii w Niemczech, ta niezależna firma rodzinna, oparła swój sukces na wysokiej elastyczności i szybkiej obsłudze.

Oferujemy dla producentów żywności - żywność barwiącą. Jest to idea barwienia żywności za pomocą właśnie żywności. Są to koncentraty z owoców i warzyw i roślin jadalnych. Nasze produkty oferujemy pod marką Exberry - mówi Jacek Meszka.

Inwestowanie w badania i rozwój było i jest kluczowe z punktu widzenia bezkompromisowej filozofii firmy, która kieruje się maksymą: inteligentne połączenie natury z technologią! Na ofertę firmy GNT składają się dwie marki: EXBERRY - to zaawansowane technologicznie produkty dla przemysłu spożywczego. Te naturalne koncentraty zapewniają szeroką gamę żywych, stabilnych barw do wielu zastosowań oraz etykietę bez numeru E. a także: Nutrifood to koncentraty z owoców i warzyw  - naturalne i w wyjątkowy sposób nadające się do wielu zastosowań w napojach oraz produktach spożywczych.

Poprzez włączenie Nutrifood można zapewnić produktowi dodatkową właściwość, która podwyższy jego wartość odżywczą, uatrakcyjni jego wygląd oraz ulepszy smak! Zapewnienie gwarancji jakości jest jednym z głównych obowiązków firmy. Dzięki temu Grupa GNT sprawia, iż koncentraty z owoców i warzyw spełniają najwyższe wymagania odnośnie czystości i jakości. GNT posiada (certyfikaty jakości zgodne z wysokimi wymogami stawianymi przetwórcom żywności)rozmaite certyfikacje  spełniające wysokie standardy. Oferuje wysokiej jakości produkty, tworząc lub dopasowując barwy zgodne z wymaganiami klienta.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A