MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Pionier w dystrybucji oświetlenia bateryjnego w Polsce.

Przedsiębiorstwo MacTronic jest firmą polską z 22 letnim okresem działalności, będącą pionierem i liderem w dystrybucji oświetlenia bateryjnego w Polsce.

Jesteśmy liderem na rynku w tej dziedzinie, dbamy o relacje z naszymi klientami. Jako jedyna na rynku firma w tej branży zabezpieczamy 10-letni serwis pogwarancyjny - mówi Tomasz Pawełko.

W ofercie znajduje się ponad 1 000 różnorodnych modeli latarek, od mini latarek-breloków, poprzez latarki  turystyczne, lampy czołowe, campingowe, oświetlenie rowerowe, po wysokiej jakości szperacze czy bardzo zaawansowane technicznie latarki przeznaczone dla służb specjalnych. MacTronic posiada własne opracowania linii profesjonalnych produktów, takie jak Tactical Pro -  seria zaawansowanych technologicznie latarek wojskowych i policyjnych, oraz seria latarek MX, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Streamlight  USA - profesjonalnego i jednego z największych producentów latarek na świecie. Ponadto na stałe współpracujemy z innymi międzynarodowymi firmami, jak np. CAA  Tactical Izrael- światowym liderem w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy zaawansowanych akcesoriów do broni. Współpracujemy także z amerykańską firmą Trijicon  produkującą najwyższej klasy przyrządy celownicze. W Polsce wg – wg naszych danych - ponad 70% służb policyjnych, granicznych, strażackich używa produktów dostarczanych przez naszą firmę.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A