MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Firma BKF na targach Automechanika we Frankfurcie

Firma BKF została założona w 1989 roku i prężnie się rozwijając w niespełna 10 lat stała się liderem branży myjni bezdotykowych na polskim rynku.

Posiadamy własne biuro projektów, własny park maszynowy i staramy się dostarczać naszym klientom urządzenia najwyższej jakości - mówi Piotr Andrzejewski.

Dziś obsługując zarówno duże sieci stacji benzynowych czy sklepów handlowych jak i indywidualnych inwestorów, BKF proponuje bezpieczny sposób na własny biznes. Myjnie BKF to nowoczesne rozwiązania i technologie, włącznie z możliwością obsługi myjni przez Internet czy telefon komórkowy. Dzięki nowoczesnym komponentom od sprawdzonych dostawców, BKF pozostaje liderem technologicznym mycia bezdotykowego w Polsce.

Firma to ludzie - zgodnie z tą dewizą BKF zatrudnia młody i ambitny zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy pracują na sukces klientów. Fachowa wiedza i doświadczenie pozwalają pracownikom BKF na udzielenie wszechstronnej pomocy w zakresie doboru i działania odpowiednich technologii czyszczenia.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A