MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Emed zapewnia maksymalną precyzję działań chirurgów

Firma EMED powstała w 1995 r. Oferuje szeroką gamę sprzętu elektrochirurgicznego w pełni wyposażonego w akcesoria i instrumenty chirurgiczne.

Wprowadziliśmy na rynek urządzenie o nazwie Endo, które umożliwia sprawne i bezpieczne przeprowadzanie wszelkich zabiegów endoskopowych. Jest ono niezwykle proste w obsłudze, ale wykorzystuje bardzo zaawansowane technologie. Dzięki temu spełniamy najwyższe wymagania naszych odbiorców - mówi Katarzyna Bruziewicz.

Aby zapewnić wysoką jakość produktów, całość procesów projektowych i produkcyjnych firma opiera na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Obecnie, lekarze na całym świecie mają do swojej dyspozycji szeroką linię aparatów elektrochirurgicznych firmy Emed od niewielkich wyskospecjalizowanych  urządzeń po wszechstronne systemy elektrochirurgiczne.

Pracując nad rozwojem elektrochirurgii, Emed zapewnia maksymalną precyzję działań chirurgów, a co za tym idzie – bezpieczeństwo pacjenta. Kluczem do produkowania wysokiej jakości produktów firmy EMED jest ciągłe poznawanie potrzeb lekarzy pracujących ze sprzętem elektrochirurgicznym. Emed zaprasza do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A