MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Ogromne zainteresowanie produktami SANTE w Dubaju

Firma Sante od ponad 20 lat jest ekspertem w dziedzinie produkcji żywności funkcjonalnej, czyli żywności korzystnej dla zdrowia.

Oferta firmy zawiera ponad 100 pozycji produktowych, obejmujących produkty śniadaniowe, sojowe, otręby, kasze i ziarna, cukier trzcinowy, batony i ciasteczka owsiane, sole morskie, masła orzechowe i herbaty. Oferta stale jest poszerzana o nowe, ciekawe propozycje, które odpowiadają wciąż rosnącym potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Sprzedajemy nasze produkty do ponad 30 krajów na całym świecie. W tej chwili promujemy je na Bliskim Wschodzie i Azji - mówi Daria Masłowska.

Od wielu lat  Sante zajmuje pierwsze miejsce na rynku musli, cukru trzcinowego oraz markowych napojów i deserów sojowych na rynku polskim. Produkty firmy Sante znajdują uznanie zarówno w oczach konsumentów, jak i ekspertów od zdrowej żywności. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia.  Sante uczestniczy w wielu prestiżowych międzynarodowych targach. Ostatnio produkty firmy można było zobaczyć na targach Gulfood w Dubaju. Walory zdrowotne i wysoka  jakość produktów sprawiają, iż wyroby firmy obecne są dziś w wielu krajach całego świata.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A