MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Firma Lukasek zajmuje się kompleksowymi usługami kamieniarskimi

Niepowtarzalne produkty z kamienia tworzymy już od kilkunastu lat jako firma Lukasek, będąca liderem w branży kamieniarskiej.

Firma Lukasek zajmuje się kompleksowymi usługami kamieniarskimi tzw.: blaty, schody, parapety, nagrobki, wszystko co można zrobić z kamieni naturalnych. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i również duże firmy budowlane i deweloperskie - mówi Grzegorz Lukasek.

Pozycja ta została przez nas osiągnięta dzięki wieloletniej praktyce, która pozwoliła nam nie tylko na codzienne oferowanie niezmiennie wysokiej jakości wyrobów, ale dała również możliwość zapewnienia gwarancji zawsze niskich cen. Dokładnie poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, co udoskonaliło nasz proces realizacji zamówień. Jesteśmy dyspozycji na każdym jego etapie. Służymy szeroką wiedzą na temat oferowanych przez nas produktów. Podpowiadamy, jaki materiał wybrać do jakich celów, jak najkorzystniej wyeksponować jego piękno. Poprzez naszą propozycję oferujemy nie tylko gotowy produkt, ale również fachową poradę, wskazówki aranżacyjne oraz podpowiedzi, jak pielęgnować wyroby z kamienia.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A