MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Avicon to integrator systemów wizyjnych

80% bodźców rejestrujemy wzrokiem, również kontrola jakości wyrobów w głównej mierze opiera się na ocenie wzrokowej, a coraz częściej na wizyjnej.


Narzędzia i systemy oferowane przez firmę Avicon pozwalają na wdrożenie 100% kontroli jakości opartej na systemach wizyjnych - mówi Adam Rosz.

Systemy wizyjne znajdują zastosowanie przy kontroli jakości, pomiarach, diagnostyce, robotyce czy monitorowaniu procesów produkcyjnych.Obecnie obserwujemy bardzo dynamiczny rozwój systemów wizyjnych. Od początku działalności naszej firmy wyspecjalizowaliśmy się systemach wizyjnych. Obecnie Avicon jest ekspertem w tej dziedzinie. Jesteśmy zarówno dystrybutorem uznanych, światowych producentów, jak i integratorem systemów wizyjnych.

Narzędzia i systemy oferowane przez firmę AVICON pozwalają na wdrożenie stuprocentowej kontroli jakości opartej na systemach wizyjnych, monitorowanie oraz diagnostykę wizyjną procesów produkcyjnych. Systemy wizyjne przyczyniają się do poprawy jakości wyrobów, zwiększenia tempa produkcji, skrócenia czasu związanego z serwisowaniem urządzeń, obniżenia kosztów związanych z zatrudnieniem.Systemy wizyjne firmy AVICON mogą kontrolować różnorodne cechy produktu takie jak barwa, wymiary, kompletność, wady kształtu czy nawet rozkład temperatury.

Mogą automatycznie rozróżniać typy produktów, a w sprzężeniu z robotem skutecznie je sortować. Uniwersalność rozwiązań wizyjnych jest tak szeroka, że znajdują swe miejsce w prawie każdej gałęzi przemysłu.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A