MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Energia dla biznesu ORLEN GAZ na Targach Instalacje

Spółka z Grupy Kapitałowej PKN ORLEN. Jest największą polską firmą na rynku gazu płynnego. Ma ponad 15-letnie doświadczenie.

Zajmuje się sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości produktów: propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butanu. Spełniają one wymogi polskiej normy PN C-96008 oraz europejskiej EN-589, a ich jakość potwierdzają specjalne certyfikaty.
 
ORLEN GAZ jest głównym dostawcą LPG dla największej w Polsce i Europie Centralnej, sieci stacji paliw, należącej do Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN. Jest liderem na rynku autogazu, prowadzi sprzedaż hurtową gazu płynnego, zajmuje się dystrybucją butli, ale również kompleksowo wykonuje instalacje przemysłowe na gaz płynny. Realizuje projekty LPG, wykorzystywane w procesach technologicznych w przemyśle, rolnictwie i budownictwie.
 
System dostaw ORLEN GAZ bazuje na własnych źródłach zaopatrzenia (PKN ORLEN, ORLEN Lietuva, Unipetrol) oraz na sieci sześciu oddziałów - optymalnie zlokalizowanych nowoczesnych terminali, z których prowadzona jest dystrybucja LPG do klientów w całej Polsce, a także w Niemczech, Czechach, na Słowacji i Węgrzech.

źródło: www.orlengaz.pl

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A