MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Kisan - polski producent i dystrybutor nowoczesnego systemu ogrzewania

Kisan to wiodący polski producent i dystrybutor nowoczesnego systemu ogrzewania niskotemperaturowego Kisan Comfort oraz rur wielowarstwowych i złączy do wodnych systemów instalacji wewnętrznych.

Firma Kisan od 22 lat produkuje w Polsce instalacje wodociągowe i grzewcze z rur wielowarstwowych. Produkujemy ogrzewania podłogowe, ścienne, sufitowe. Od tego roku ruszyliśmy z produkcją rozdzielaczy w Polsce - mówi Krzysztof Gołębiewski.

Od wielu lat marka Kisan jest utożsamiana z nowoczesnością i niezawodnością. Produkty i systemy Kisan oferowane są w Polsce poprzez sieć ponad 200 niezależnych dystrybutorów. Rozwiązania firmy Kisan cieszą się również sporym zainteresowaniem zagranicą, szczególnie na rynkach wschodnich, np. w Rosji, na Ukrainie i Białorusi. Dbając o jakość oferty, firma przeszkoliła nieodpłatnie ponad 10 000 instalatorów. Firma Kisan to laureat wielu prestiżowych wyróżnień i nagród. Dział inwestycji firmy Kisan wykonuje bezpłatne opracowania techniczne instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz c.o. i ogrzewań płaszczyznowych (podłogowych i ściennych) w budynkach nowych i remontowanych. Zgłoszenia należy kierować poprzez sieć dystrybutorów i przedstawicieli handlowych firmy Kisan. Lista dystrybutorów i przedstawicieli handlowych udostępniona jest na stronie www.kisan.pl

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A