MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Gras liderem na rynku w produkcji hydrantów wewnętrznych przeciwpożarowych

Przedsiębiorstwo GRAS, od 1985 zajmuje się konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP.

Firma Gras jest liderem na rynku w produkcji hydrantów wewnętrznych przeciwpożarowych. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród w tym godła Teraz Polska - mówi Przemysław Grabowski.

Jest prężnie rozwijającą się, nowoczesną firmą posiadającą zautomatyzowane i zrobotyzowane metody produkcji potwierdzone certyfikatami CE oraz ISO. Specjalizuje się przede wszystkim w produkcji: hydrantów wewnętrznych z wężem półsztywnym DN19, DN25, DN33 oraz hydrantów specjalnego przeznaczenia, tj. hydranty wodno-pianowe oraz mgłowe. Oferta obejmuje również szafki ochronne na zawory, gaśnice nosze oraz sprzęt ratowniczy oraz szafki na apteczki i koce gaśnicze. Produkty firmy GRAS można znaleźć w najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynkach Europy oraz świata. Firma jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego; jest czterokrotnym laureatem nagrody Grand Prix Międzynarodowych Targów Poznańskich. W 2011 roku otrzymała Godło Teraz Polska za hydranty Prestige Line.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A