MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-17

Totem Safety - systemy zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości

Totem Safety to firma oferująca nowoczesne i profesjonalne systemy zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości.

Firma Totem Safety jako przedstawiciel firmy LATCHWAYS w Polsce potentata światowego rynku bezpieczeństwa i asekuracji wprowadza do Polski nowy produkt jakim jest urządzenie PRD R20, za które dostaliśmy na targach SAWO 2012 złoty medal za produkt innowacyjny - mówi Beniamin Kuciński.

W ofercie firmy znajdują się poziome systemy asekuracyjne, siatki ochronne i  asekuracyjne, szynodrabiny i szyny FABA, punkty asekuracyjne, sprzęt do prac na wysokościach.
Spełnienie wysokich wymagań stawianych przez czołowego producenta systemów asekuracyjnych zaowocowało tym, że firma Totem została wyłącznym przedstawicielem LATCHWAYS oraz oficjalnym partnerem producenta siatek bezpieczeństwa firmy Huck.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w pracach na wysokości oraz znajomości potrzeb rynku budowlanego oferujemy naszym klientom najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Oferujemy naszym klientom nie tylko produkty, ale filozofię będącą przesłaniem naszego hasła: pracuj bezpiecznie!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A