MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-19

Nieustanny rozwój poprzez innowacje produktowe to... Mokate

Firma Mokate to jeden z największych polskich producentów kawy i herbaty o wieloletniej historii i tradycji, którego produkty są obecne w wielu krajach na całym świecie.

Firma od lat buduje swoją pozycję w oparciu o lokalne struktury i konsekwentnie poszerza ofertę produktową. Do dotychczasowych rynków południowych takich jak Czechy, Węgry, Słowacja dołączyły niedawno nowe, takie jak: Serbia, Estonia czy Słowenia.

Zwiększyliśmy sprzedaż na rynkach europejskich o 21% rok do roku. Rozwijamy się poprzez innowacje produktowe i wchodzimy z naszymi produktami na nowe rynki w oparciu o lokalny personel - mówi dr Adam Mokrysz.
 

Ze względu na stopień zaawansowania projektów już dziś można powiedzieć, że firma Mokate będzie obecna na rynkach krajów Wspólnoty Niepodległych Państw zrzeszającej większość byłych republik dawnego Związku Radzieckiego, Bliskim Wschodzie i Ameryce Południowej. Mokate stale poszerza zasięg geograficzny dzięki nowym narzędziom i produktom dostosowanym do lokalnych potrzeb krajów na całym świecie. Nieustannie zwiększająca się sprzedaż produktów kawowych i herbacianych i nowe innowacyjne rozwiązania wprowadzane do oferty potwierdzają niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A