MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2016-06-17

Na Targi Pracy IT Career Summit zaprasza Łukasz Jakóbiak

Już we wrześniu po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą poszukiwać nowych pracowników. Przyjdź do nas i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie ?
Pierwsza edycja wydarzenia okazała się być strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej!

Już 8 września 2016 w godz. 9:00 - 18:00 na Stadionie PGE Narodowy, będziesz miał możliwość poznać wszystkich wystawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą, ekspertem branży informatycznej i nie boisz się nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery to wydarzenie jest dla Ciebie ! Poznasz nowych ludzi i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.
Podczas targów wśród uczestników gościć będziemy także młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych uczelni wyższych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży właśnie od targów IT Career Summit.

Miło nam również poinformować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny "Znajdź Siłę".

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa

Jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT to koniecznie odwiedź nas podczas IT Career Summit 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowy

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla wystawców.
Dajemy możliwość na Kontakt i współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, możliwość skorzystania ze strefy relaksu, gdzie skorzystasz z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!
Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na www.itcareersummit.pl :)

Strona internetowa wydarzenia: http://itcareersummit.pl/warszawa
Strona rejestracji:  http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21

Bądź z nami tego dnia !
Do zobaczenia na Stadionie PGE Narodowym!

 

Kontakt z organizatorem:
www.pureexpo.pl
e-mail: kontakt@pureexpo.pl
tel: +48 22 39 09 109

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A