MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-14

AGROTOP-KACZMAREK - lider na polskim rynku maszyn do warzywnictwa

Firma Agrotop-Kaczmarek działa na rynku maszyn od 1997 roku. Dzięki szerokiej gamie maszyn znaczących światowych producentów stała się liderem na polskim rynku maszyn do warzywnictwa.

Czerpiemy praktycznie z pomysłów naszych producentów i przenosimy je do naszej produkcji i sprzedajemy szeroko na cały świat nasze maszyny. Jesteśmy z tego dumni - mówi Tomasz Kaczmarek.

Agrotop zatrudnia wielu dobrze przeszkolonych serwisantów, gotowych rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy techniczne. Serwis to najmocniejsza strona firmy. Spółka posiada również bogaty magazyn części zamiennych oraz jest importerem taśm i rolek do wszystkich maszyn do ziemniaków i marchwi.

Od 2008 roku systematycznie wprowadzamy także na rynek europejski nową markę maszyn do warzywnictwa Sator. Skutecznie konkurujemy ze znanymi światowymi markami i sprzedajemy do takich krajów, jak: Francja, Włochy, Niemcy, Finlandia, Rumunia, Ukraina, Białoruś, powodując, iż Sator, stworzony w oparciu o pomysły i doświadczenie zarówno polskich, jak i zagranicznych rolników, powoli staje się wiodącym europejskim producentem maszyn do warzywnictwa.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A