MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2015-03-18

PUH PILOT na targach w Dubaju

Firma PUH PILOT od ponad 15-stu lat działa zgodnie z tendencjami rozwoju rynku polskiego i zagranicznego.

Wychodzimy naprzeciw swoim Klientom, wykazujemy się stałą dynamiką wzrostu obrotów, bezustannie poprawiamy jakość naszych usług oraz powiększamy ilość oferowanych produktów. Uczestniczymy w wielu międzynarodowych prestiżowych targach takich jak np. Gulfood w Dubaju nawiązując relacje biznesowe i spotykając się z naszymi Klientami. Duże zaplecze logistyczne i doświadczenie w handlu pozwala nam na dużą częstotliwość zakupów oraz szybką rotację towarów. Nasi klienci cenią jakość oferowanych produktów oraz rzetelność w biznesie, staramy się aby każdy z Naszych partnerów wracał do Nas z przeświadczeniem, iż jego potrzeby i zadowolenie z transakcji, są Naszym priorytetem.

Jako firma PUH PILOT w ciągu całego okresu swej działalności, bardzo szybko zdobyliśmy opinię rzetelnej firmy na rynku polskim i zagranicznym. Naszą działalność prowadzimy wg zasady: Myśl globalnie, działaj lokalnie. PUH PILOT stawia na rozwój na rynkach zagranicznych, jednocześnie podtrzymując dobre relacje z lokalnymi partnerami. Klient zawsze znajduje się w centrum naszego zainteresowania.

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie - stolicy Polski, co stanowi idealne logistyczne położenie dla sprawnej i ekonomicznej działalności FMCG. Zapraszamy do współpracy!

 

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A