MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2015-03-10

MCC - produkty spełniające standardy przyszłości

Europejskie centrum produkcyjne MCC znajduje się w Oławie, niedaleko Wrocławia.

Strategiczne położenie przy niemieckiej granicy pozwala na obsługę klientów z całej Europy. Oławska fabryka jest jedną z pięciu fabryk MCC  świecie, w których tworzone są układy klimatyzacyjno-grzewcze dla pojazdów użytkowych.Założony w 2007 polski oddział MCC jest inwestycją typu greenfield, w której wykorzystuje się najnowsze technologie i procesy. Najwyższymi priorytetami dla MCC są Bezpieczeństwo i Jakość co odzwierciedlają nasze statystyki.

Mobile Climate Control jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości układów klimatyzacyjno-grzewczych stosowanych w autobusach i pojazdach typu off-road. Na całym świecie wspieramy naszych klientów od momentu pomysłu do dostarczenia gotowego produktu.Zakres możliwości produkcyjnych oławskiego oddziału MCC obejmuje wymienniki ciepła, obudowy jednostek klimatyzacyjnych, grzejniki konwekcyjne, węże klimatyzacyjne i wiązki kablowe. Robimy wszystko by dostarczać najlepsze wykonanie i  jakość w jak najkrótszym czasie od momentu projektowania aż po etap montażu i testowania.Nasze wewnętrzne możliwości produkcyjne pozwalają nam na zapewniać krótkie terminy realizacji dostaw oraz wysoką elastyczność produkcji.

W Europie, główne centrum inżynieryjne znajduje się w Norrtalje w Szwecji, nieco na północ od Sztokholmu. W Toronto, w Kanadzie zlokalizowane jest nasze centrum badań i rozwoju. Fundamentem sukcesu jest silny zespół, który zapewni wsparcie od momentu pomysłu po serwis posprzedażowy. Naszym celem nie jest tylko dostarczenie doskonałego produktu, ale również najlepszej obsługi klienta.Założone w 1972 Mobile Climate Control posiada potencjał finansowy, doświadczenie, wiedzę techniczną i możliwości produkcyjne by być Państwa partnerem w zakresie rozwiązań klimatyzacyjno-grzewczych dziś i w przyszłości.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A