MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2015-01-18

DGT Sp. z o.o. dostarcza innowacje

DGT jest polską firmą utworzoną w Gdańsku w 1991r przez grupę absolwentów Politechniki Gdańskiej, zatrudniającą około 230 osób.

Firma projektuje, produkuje i wdraża rozwiązania teleinformatyczne dostosowane do potrzeb użytkowników, począwszy od niewielkich systemów po systemy krajowe.  Dzięki własnemu, nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu przedsiębiorstwo DGT jest niezwykle elastyczne w zakresie wytwarzanych urządzeń oraz zapewnienia ich wieloletniego serwisu.

Zakres działalności spółki jest bardzo szeroki: Podczas Euro 2012 działały z powodzeniem centra powiadamiania ratunkowego 112 zbudowane w oparciu o system DGT MCS.  Do Polskich Kolei Państwowych dostarczany jest system DGT IP-R wyposażony w specjalizowane pulpity dyżurnych ruchu. W obszarach smart meteringu znajdują zastosowanie bezprzewodowe urządzenia dostępowe DGT M2M.Indywidualne podejście do każdego nowego projektu oraz elastyczność przy integracji różnych produktów, pozwala DGT z sukcesem dostarczać rozwiązania innowacyjne a zarazem ekonomiczne i bezpieczne w eksploatacji.

Jako posiadacze prestiżowego godła „Teraz Polska” firma dokłada wszelkich starań, aby promować polskie produkty oraz polską myśl techniczną.

 

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A