MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2014-12-12

Radmor - najnowsze technologie w radiokomunikacji militarnej

RADMOR to przedsiębiorstwo o długoletniej historii oraz znakomitych doświadczeniach i tradycjach, sięgających 1947 roku.

Przez lata swojego istnienia firma dynamicznie rozwijała się. RADMOR jest największym polskim producentem sprzętu radiokomunikacji ruchomej cywilnej i wojskowej - oferuje radiotelefony doręczne, przewoźne i stacjonarne; radiomodemy i moduły transmisji danych; wojskowe radiostacje osobiste, plecakowe i przewoźne. Urządzenia umożliwiają budowanie zarówno bardzo nowoczesnych sieci trankingowych  jak i konwencjonalnych systemów dyspozytorskich. Wszystkie urządzenia RADMORU muszą spełniać, i spełniają, wymagania określone we właściwych normach obronnych lub normach zharmonizowanych Unii Europejskiej. Głównym odbiorcą firmy jest polskie wojsko ale dostarczmy też sprzęt wszystkim innym, którzy do sprawnej pracy potrzebują niezawodnych środków łączności. 
 
Pracujemy obecnie nad najnowszymi technologiami w radiokomunikacji militarnej. Już w ciągu 2-3 lat powinniśmy naszym siłom zbrojnym zaproponować radiostacje  z najwyższej półki - mówi Prezes Andrzej Synowiecki.
 
RADMOR jest obecnie jedną z najbardziej znanych gdyńskich firm, która odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Jest liderem konsorcjum firm  opracowujących programowalną radiostację przewoźną - pierwszą radiostację z rodziny tworzącej przyszły narodowy, polski, system cyfrowej łączności wojskowej zapewniającej w najwyższym stopniu bezpieczeństwo przesyłanych informacji przez polską armię.

 

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A