MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-10-31

M-Tech profesjonalne źródła oświetlenia samochodowego

Firma M-Tech działa na rynku od 2005 roku i zajmuje się importem oraz dystrybucją profesjonalnych źródeł oświetlenia samochodowego.

W ofercie marki znajduje się szeroki asortyment produktów w technologii HiD Xenon, LED, halogen oraz lampy do jazdy dziennej, lampy robocze i duży wybór akcesoriów oświetleniowych.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i regularnych kontroli procesu produkcji swoich produktów firma M-Tech zyskała zaufanie wśród dużych nabywców oświetlenia w kraju i zagranicą, zaopatrując ich często w produkty pod własną marką. Starannie wyselekcjonowany wielojęzyczny personel został odpowiednio przeszkolony i jest do dyspozycji klientów. Firma M-Tech nieustannie się rozwija wprowadzając do asortymentu nowe towary oraz linie produktowe z uwzględnieniem najwyższych standardów europejskich.

M-Tech od 2013 roku jest jednym z nielicznych oficjalnych  dystrybutorów marki Osram na terenie Polski, co pozytywnie wpływa zarówno na atrakcyjność oferty jak i reputację. Dewizą firmy jest "ONE STEP TO PERFECTION" - czyli bezustanne dążenie do ideału nie tylko w kontekście jakości, ceny czy obsługi, ale w każdej sferze prowadzonego biznesu. M-Tech uczestniczy w wielu międzynarodowych targach, w tym np. w Automechanice we Frankfurcie prezentując tam swoje produkty i nawiązując relacje z Klientami. Zapraszamy do współpracy z firmą M-Tech!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A