MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-10-28

Firma BATCAR to wysokiej klasy akumulatory

Hurtownia akumulatorów BATCAR to firma z 25 letnią tradycją w branży akumulatorowej.

Fundamentem działalności firmy BATCAR są wysokiej klasy akumulatory w niezwykle  atrakcyjnych cenach. Dodatkowo produkty firmy charakteryzują się najwyższą jakością.

Batcar gwarantuje, że każdy dostępny akumulator, bez względu na to czy jest to akumulator do motocykli, czy do samochodów osobowych, spełnia wszystkienormy eksploatacyjne. Bogata oferta produktowa pozwala klientowi dobrać akumulator właściwy dla swoich potrzeb.Firma sprzedaje akumulatory do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, łodzi, a także akumulatory specjalistyczne do instalacji solarnych i pojazdów wojskowych. Dbając o zadowolenie Klienta, firma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie znajdujące się w ofercie akumulatory były w 100% bezpieczne dla środowiska, jak również solidne i niezawodne.

Sklep BATCAR to gwarancja najwyższej jakości, a także rzetelnej i fachowej obsługi. Batcar nieustannie się rozwija, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, a także dbając o innowacyjność przedsiębiorstwa.

Firma uczestniczy w wielu prestiżowych i międzynarodowych targach, tak jak np. Automechanika we Frankfurcie, wychodząc ze swoimi produktami na rynki europejskie.  Zapraszamy do współpracy z firmą Batcar!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A