MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-03-14

Posnet to jakość, funkcjonalność i niezawodność urządzeń

Jednym z podmiotów reprezentujących naszą rodzimą branżę fiskalną na międzynarodowych targach EuroShop w Dusseldorfie był Posnet Polska S.A.

Firma z polskim kapitałem i dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych. Posnet jest producentem kas i drukarek rejestrujących sprzedaż, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe.

Flagową propozycją firmy są drukarki fiskalne z linii Thermal. W ofercie znajdują się także kasy fiskalne z popularnych linii Bingo oraz Neo, a także najmniejsze na rynku, mobilne urządzenia fiskalne. Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku, dostarczając im kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego.

Firma stawia przede wszystkim na jakość, funkcjonalność i niezawodność urządzeń, co przekłada się na zadowolenie klientów. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień m.in. sześciokrotny Złoty Laur Klienta. Produkty Posnet są popularne nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych m.in. we Włoszech na Litwie i w Serbii.  Firma otwiera się również na kolejne rynki, stąd jej obecność na targach w Dusseldorfie. Zapraszamy do współpracy z firmą Posnet!

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A