MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2013-12-22

Oknoplast na targach Batimat w Paryżu

Oknoplast to jeden z 5 największych producentów stolarki otworowej w Europie.

Siłę przedsiębiorstwa stanowią innowacje, wyznaczające nowe standardy na rynku i marka, budowana konsekwentnie w wybranych krajach kontynentu.

W tym momencie firma Oknoplast jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek okiennych na całym rynku europejskim - mówi Prezes Mikołaj Placek.

Ponad 70% klientów firmy Oknoplast pochodzi z polecenia. Obecnie Oknoplast to ponad 1650 salonów w 10 krajach i najlepiej rozpoznawalna marka okien i drzwi. Prawie 20-letnie doświadczenie, współpraca z renomowanymi europejskimi dostawcami komponentów, własny dział badań i rozwoju, oraz wyjątkowy nacisk na jakość produkcji i obsługi klienta to składowe tego sukcesu.

Duże znaczenie ma także konsekwentna budowa marki najwyższej jakości producenta z Polski. Firma pokazuje się na najważniejszych targach branżowych, jak np. paryski Batimat. Oknoplast to także ceniony mecenas sportu i sponsor znanych klubów takich jak Inter Mediolan, Borussia Dortmund, Olimpique Lyon. W Polsce Oknoplast patronuje Puszczy Niepołomice, która w okresie współpracy z firmą przeszła już od 4 do 1 ligi.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A