MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-14

Dni otwarte Parku Chopina w Mysłowicach

W dniach 22 i 23 września w ramach akcji "Dzieciaki na swoim"odbyły się DNI OTWARTE inwestycji Park Chopina. Celem organizacji tego wydarzenia była prezentacja naszych lokali przyszłym mieszkańcom jaki i osobom zainteresowanym naszą inwestycją.

W związku z kończącym się tej jesieni programem "Rodzina na swoim", jako deweloper, wychodzimy naprzeciw klientom zainteresowanym zakupem mieszkania, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę w ramach akcji "Dzieciaki na swoim", która przewiduje 300 zł rabatu na każdy metr kwadratowy pokoju dziecięcego. Z tak atrakcyjnej oferty mogą skorzystać rodziny z dziećmi poprzez podpisanie umowy rezerwacyjnej od 1 do 30 września tego roku.

Oprócz promocji przygotowano program, w ramach którego nasi klienci będą mogli skorzystać z rabatu na wyposażenie lokalu oraz bezpłatnych porad ekspertów, dotyczących aranżacji mieszkania. Zaproszeni w tych dniach doradcy udzielą cennych informacji na temat wystroju i zagospodarowania pomieszczeń. Dodatkowo specjaliści ds. kredytów hipotecznych będą udzielać konsultacji w zakresie pozyskania źródła finansowania. Natomiast dla osób, które skorzystają z kalkulacji kredytowych podczas DNI OTWARTYCH inwestycji, Bank Millenium przygotował rabat w postaci 50% niższej prowizji na kredyt hipoteczny.

Udostępnione zostanie przygotowane na tą okazję mieszkanie pokazowe, dzięki któremu będzie można poczuć klimat modernistycznej aranżacji lokalu. Dodatkowo odbędzie się prezentacja systemu inteligentnego domu marki FIBARO.

Atutem inwestycji Park Chopina jest fakt, iż prace nad I etapem zostaną ukończone wcześniej niż planowano, a już w październiku nastąpi wręczenie kluczy do pierwszych gotowych mieszkań.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A