MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-15

G. MAGYAR wytwarza rocznie ok. 1000 cystern

Firma G. MAGYAR powstała w roku 1945 we Francji . W początkowym okresie działalności zajmowała się budowaniem aparatury na potrzeby przemysłu mleczarskiego i serowarskiego.

Grupa G. MAGYAR wytwarza rocznie ok. 1000 pojazdów – cystern. Firma jest wiodącym producentem naczep – cystern wykonanych ze stali szlachetnej przystosowanych do transportu: artykułów spożywczych, mleka, produktów chemicznych, paliw oraz bitumu.

Jesteśmy największym producentem zbiorników ze stali nierdzewnej w Europie. Jesteśmy liderem, zatrudniamy około 700 osób w 7 fabrykach na terenie Francji i Niemiec - mówi dyrektor Bogdan Skwarzewski.

W pięciu fabrykach na łącznej powierzchni 156 tys. m2 zatrudnionych jest ok. 550 pracowników. Naczepy – cysterny produkowane przez G. MAGYAR wykonane są z najwyżej jakości materiałów, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lata działalności i dbałość o detale sprawiły, że firma jest jednym z bardziej cenionych na rynku producentów naczep- cystern. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A