MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Vissail reprezentuje na rynku polskim firmę Polin

Firma Vissail reprezentuje na rynku polskim jednego z największych światowych producentów urządzeń do przemysłu piekarskiego, cukierniczego i ciastkarskiego - pieców, maszyn piekarskich i cukierniczych, urządzeń chłodniczych - Firmę POLIN.

Dzięki 83 - letniemu doświadczeniu , zapleczu inżynieryjnemu, wykorzystywanym najnowocześniejszym narzędziom do produkcji urządzeń POLIN oddaje do użytku urządzenia trwałe, precyzyjnie wykonane,  przemyślane w konstrukcji.

Nasze urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością wykonania dzięki doskonałemu zapleczu inżynieryjnemu - mówi Andrzej Szumarski.

Znamy rynek i oczekiwania naszych Klientów. Każde przedsięwzięcie jest traktowane przez nas indywidualnie, dopasowane do oczekiwań i wymogów Zleceniodawcy. Etyka biznesowa, rzetelność i elastyczne podejście do Klienta sprawiają, że wynikiem współpracy jest w pełni satysfakcjonujący produkt najwyższej jakości oraz profesjonalny serwis techniczny.

Vissail to firma przyjazna dla Klientów i otwarta na realizację ich oczekiwań, tworzy najwyższej jakości produkty bez względu na wielkość realizowanych projektów. Oferowane przez POLIN technologie oparte  są na najnowszych osiągnięciach myśli technicznej dającej na wiele lat satysfakcję oraz wymierne oszczędności  z użytkowania naszych urządzeń.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A