MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. MSPO Kielce

Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A. specjalizują się w produkcji oraz remontach sprzętu inżynieryjnego dla potrzeb Sił Zbrojnych w kraju i za granicą.

WZInż S.A. jest przedsiębiorstwem o szczególnym znaczeniu dla gospodarki Państwa. Spółka jest partnerem handlowym i kooperacyjnym największych firm cywilnych oraz przedsiębiorstw handlu zagranicznego. Remontowany i modernizowany przez zakład sprzęt jest eksploatowany przez Wojsko Polskie w czasie misji pokojowych ONZ i NATO.

Spółka poza podstawową działalnością prowadzi także prace badawczo-rozwojowe. Jednym z przykładów jest pontonowy most kasetowy opracowany przy współudziale Wojskowej Akademii Technicznej - mówi Prezes Zarządu Konrad Golczak

Działalność firmy od chwili powstania to stopniowy rozwój oraz budowanie pozycji w sektorze wojskowym. Postęp oparty jest na wieloletnim doświadczeniu kadry inżynieryjnej, wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej przy jednoczesnym stosowaniu nowoczesnych metod produkcji.

Spółka oferuje szeroki zakres wyrobów i usług na rynek cywilny, m.in. na wykonanie konstrukcji stalowych oraz zabezpieczeń antykorozyjnych. Jakość naszych wyrobów, jak również ich innowacyjność została uhonorowana wieloma certyfikatami i nagrodami. Podczas MSPO w Kielcach Zakład otrzymał nagrodę Defender 2012 za pontonowy most kasetowy.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A