MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

UESA POLSKA dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

Uesa Polska Sp. z o.o. jest partnerem biznesowym, dostarczającym rozwiązania zapewniające bezpieczną i niezawodną dostawę i rozdział energii.

Firma nasza zajmuje się produkcją nowoczesnych urządzeń do rozdziału energii elektrycznej. Są to rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, łączniki średniego napięcia jak również stacje transformatorowe. Zajmujemy się również automatyką przemysłową - mówi dyrektor generalny Marek Chromik.

W portfolio produktów firmy znajdują się stacje transformatorowe, rozłączniki, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia oraz automatyka przemysłowa.

Nasze działania w zakresie automatyki koncentrują się na trzech obszarach: automatyka przemysłowa, automatyka w energetyce, oraz monitoring mediów - dodaje Grzegorz Tadra.

Celem firmy jest dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości oraz dążenie do pozycji lidera rynku urządzeń rozdziału energii elektrycznej niskiego i średniego napięcia. Uesa Polska Sp. z o.o.  dostarcza wymierne korzyści biznesowe dla współpracujących z nią podmiotów oraz aktywnie współuczestniczy w kształtowaniu przyszłości branży energetycznej. Firma obserwuje w ostatnich latach znaczący wzrost zainteresowania swoimi produktami.

Wynika to z zwiększonych nakładów jakie dystrybutorzy energii przeznaczają na modernizację sieci elektroenergetycznej jak również z potrzeb nowopowstających i modernizujących się zakładów przemysłowych. Uesa Polska Sp. z o.o. korzysta z ponad 15 lat doświadczenia w branży energetycznej, dzięki któremu firma jest w stanie sprostać wymogom bardzo zróżnicowanych realizacji i wyzwaniom efektywnego rozdziału energii dostarczając innowacyjnych i profesjonalnie dobranych rozwiązań.  Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Dzielimy się energią.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A