MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Czołowy polski producent metalowych akcesoriów do przyczep

Misją firmy STEELPRESS jest zapewnienie satysfakcji klientom poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości zachowując rozsądny poziom cen.

Aby misję zrealizować stale doskonalimy nasze wyroby. Wszystkie wyroby marki Steelpress są konstruowane i w całości produkowane w Polsce, w zakładzie produkcyjnym zlokalizowany w Luboniu obok Poznania.

Firma Steelpress to czołowy polski producent metalowych akcesoriów do przyczep. Istniejemy na rynku już ponad 45 lat. Eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii, a także do Rosji, Izraela oraz na Ukrainę - mówi Sylwia Mańczak - Cierniak.

Stawiamy na długotrwałą współpracę, która pozwala zapewnić kontrahentom  dogodne warunki handlowe, pełną dostępność wyrobów, sprawną obsługę zamówień oraz terminowe dostawy. Nasi klienci, do których należą producenci przyczep, firmy handlowe czy stacje serwisowe mogą zawsze liczyć na wsparcie techniczne oraz wysoki standard obsługi około sprzedażowej.

Głównymi wyrobami firmy Steelpress są głowice zaczepowe, które jako produkty szczególnie rzutujące na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, są poddawane wysoce restrykcyjnej kontroli jakości.   W naszej ofercie znajduje się szeroka gama okuć do przyczep takich jak zaczepy burtowe z zapinaczami,  zawiasy, uchwyty podłogowe do mocowania ładunków. Silnie rozwijamy asortyment osi niehamowanych. Aby kompleksowo sprostać zapotrzebowaniu  licznych klientów na części marki SPP oferujemy też koła manewrowe, podpory do przyczep, wsporniki dyszla i stopnie do przyczep.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A