MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2013-11-18

Największy polski producent i eksporter kosmetyków na targach w Bolonii

Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków, którego produkty powstają przy wykorzystaniu najnowszych technologii stosowanych w światowej kosmetologii.

Już od 30 lat firma dostarcza kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacji twarzy i ciała  klientom w Polsce i za granicą, otrzymując szereg nagród i wyróżnień.

Jesteśmy największym polskim eksporterem kosmetyków. Działamy od ponad 30 lat. Eksportujemy nasze produkty do ponad 75 krajów na całym świecie. 75mln konsumentów rocznie używa naszych kosmetyków - mówi wiceprezes Andrzej Malinowski.

Zaufanie konsumentów zyskała dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz polityce wysokiej jakości za atrakcyjną cenę, przy jednoczesnej gwarancji skuteczności działania. Ceniąc wysoką innowacyjność produktów, design opakowań, dobrą relację ceny do jakości oraz szybkość reagowania na rynkowe trendy, tworzy kosmetyki dostosowane do potrzeb i oczekiwań konsumentów i wspólnie z nimi odkrywa sekrety piękna. Produkty marki Eveline Cosmetics są obecne w ponad 70-ciu krajach świata. Dzięki uczestnictwu w wielu prestiżowych międzynarodowych targach lista zagranicznych rynków stale wzrasta.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A