MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

AWG POLONEZ prezentuje katalizatory na targach we Frankfurcie

W początkowej fazie rozwoju firma AWG POLONEZ zajmowała się wyłącznie dystrybucją elementów układów wydechowych.

Wraz z rozwijający się rynkiem motoryzacyjnym postanowiliśmy sprostać jego zapotrzebowaniu i rozpoczęliśmy produkcję wysokiej jakości katalizatorów.

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W naszej ofercie występuje ponad 300 modeli katalizatorów uniwersalnych - mówi Karolina Berlińska.

Nasza oferta obejmuje katalizatory z wkładami ceramicznymi i metalowymi, znajdujące zastosowanie w samochodach z silnikami benzynowymi i diesel. Produkty AWG Polonez spełniają europejskie normy emisji spalin. Reagujemy dynamicznie na potrzeby naszych klientów, a nasza oferta jest sukcesywnie rozszerzana. Realizujemy też zamówienia indywidualne. Od 2009 roku zajmujemy się również dystrybucją i regeneracją filtrów DPF.

Bloki metalowe naszej produkcji mają zastosowanie w samochodach ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych oraz pojazdach specjalnych. Dobre przygotowanie technologiczne, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.

Wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A