MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Największy producent sprzętu BHP dla energetyki

Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego AKTYWIZACJA Spółdzielnia Pracy to firma z tradycją zajmująca się projektowaniem, produkcją, dystrybucją i serwisem sprzętu ochronnego dla elektroenergetyki, takiego jak: drążki izolacyjne, wskaźniki niskiego , średniego i wysokiego napięcia, uziemiacze przenośne, narzędzia do prac pod napięciem, wyroby elekrtoizolacyjne z gumy oraz innego sprzętu BHP.

Misją naszej firmy jest produkcja sprzętu bhp dla energetyki. Jesteśmy największym producentem tego typu sprzętu w kraju. Od ponad 50 lat dostarczamy go dla zakładów energetycznych i zakładów przemysłowych - mówi Prezes Janusz Szajta.

Głównym celem AKTYWIZACJI jest dostarczanie wyrobów przeznaczonych do użytkowania w ramach systemu bezpieczeństwa pracy w energetyce, spełniających określone oraz oczekiwane wymagania klienta, takie jak: bezpieczeństwo użytkowania, ergonomiczność i niezawodność, nowoczesność rozwiązań technicznych, spójność ze stosowanymi w energetyce technologiami oraz zgodność z przedmiotowymi normami i zasadami, atrakcyjność handlowa. Tak pojęta jakość leży u podstaw polityki jakości przedsiębiorstwa jako warunek wypełniania jego misji.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A