MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Dolzamet - czołowy producent łańcuchów dla przemysłu

Dolzamet to producent łańcuchów, konstrukcji stalowych oraz przedsiębiorstwo realizujące usługi cynkowania i obróbki cieplnej.

Produkty i usługi  firmy Dolzamet znajdują zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, zbrojeniowym i maszynowym, rolnictwie, przemyśle drzewnym oraz budownictwie.

Jesteśmy czołowym producentem w Europie łańcuchów dla przemysłu górniczego,maszynowego i rolnictwa. Firma łączy w sobie tradycję, jakość i innowacyjność
- mówi wiceprezes Kamila Nieciąg.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze możliwe jest wdrażanie coraz nowszych procesów w produkcji w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Przez ponad 60 lat firma zapracowała na wizerunek swoich produktów. Stosunek ceny do jakości oferowanych produktów stawia Dolzamet w pozycji dobrego konkurenta w branży łańcuchowej na całym świecie.

Warto podkreślić, że Dolzamet jest jedyną firmą w kraju, która technologicznie i produktowo jest w stanie spełnić oczekiwania najwybredniejszego klienta. Firma jest w stanie wykonać każdy łańcuch wg dostarczonej dokumentacji technicznej. Park maszynowy połączony z doświadczeniem pozwala określić Dolzamet mianem monopolisty w branży. Żadna inna firma w kraju nie ma tak szerokiego asortymentu wyrobów łańcuchowych i usług im towarzyszących. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A